20 РОКІВ ПРАЦІ НА НИВІ НАУКИ. ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ОСЕРЕДОК НТШ

День 20 лютого 2020 року став винятковим у своєму символізмі для Івано-Франківського осередку Наукового товариства імені Шевченка: у цей день відзначалося 20-ліття заснування Осередку.

В Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І.Я.Франка відбулося Пленарне засідання та урочиста Академія з нагоди ювілейної дати науковців-НТШівців Івано-Франківська.

         Учасники наукового свята хвилиною пам’яті вшанували Героїв Небесної Сотні.

Вступне слово голови Осередку – доктора технічних наук, професора Василя Мойсишина, вітальна промова Голови НТШ в Україні – академіка НАНУ Романа Кушніра, привітання голови міста Івано-Франківська – Руслана Марцінківа – були сердечно сприйняті слухачами-науковцями Франківщини. Посвідки новим членам НТШ вручали Лідія Бойчишин та Дмитро Федасюк, члени Президії. Найбільш активних науковців за значні наукові досягнення та наполегливу та жертовну працю відзначили Подяками НТШ, які вручив Голова, академік Роман Кушнір.

Наукові доповіді презентували: Микола Лесюк, Богдан Остафійчук, Євген Баран та Іван Монолатій. Обговорення було жвавим та продуктивним, спонукало до подальших досліджень і відкриттів.

Увазі учасників Пленарного засідання та Академії було представлено видання до 100-річчя Української революції (1917-1921) та розгорнуто виставку книг з фондів Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І.Я.Франка.

          …і лунала музика! Її дарував науковцям струнний ансамбль «Quattro Corde» під художнім керуванням концертмейстера Анжели Приходько.

Свято івано-франківських науковців-ентешівців пройшло на високому організаційно-патріотичному рівні і надихнуло на подальше вірне служіння українській науці.

ДолученняРозмір
Image icon 1.jpg165.97 КБ
Image icon 2.jpg168.02 КБ
Image icon 3.jpg183.84 КБ
Image icon 4.jpg167.93 КБ
Image icon 5.jpg160.87 КБ
Image icon 6.jpg174.78 КБ
Image icon 7.jpg163.01 КБ
Image icon 8.jpg181.33 КБ
Image icon 9.jpg168 КБ
Image icon 10.jpg181.52 КБ