ЛИСТ-ПРОХАННЯ ДО МЕЦЕНАТІВ

   Наукове товариство ім. Шевченка – найстарша чинна сьогодні наукова спільнота, що об’єднує сотні відомих українських учених, які жертовно служать національній науці. 139 років тому Товариство було засноване на засадах добровільної участі, суспільної підтримки, незалежності від державних інституцій і політичних рухів.

   Ці засади стали надійною опорою Товариства впродовж усієї складної історії України другої половини ХІХ-XX ст., пересторогою від колаборації з окупаційними режимами і підданства, забезпечили йому високий авторитет в Україні та за кордоном.

   Суспільний розвиток у XXI ст. актуалізував проблеми автономності науки від дрібних політичних амбіцій та усвідомлення суспільством її як соціально відповідального інструменту його розвитку.

   Наукове товариство ім. Шевченка усвідомлює свою суспільну відповідальність та залежність від широкої громади, небайдужої до розвитку української науки. НТШ упродовж останніх років відчуває підтримку громади у формі благодійних внесків, меценатської допомоги, інформаційної промоції.

   Для організації систематичної участі меценатів у діяльності НТШ керівництво Товариства оголошує програму суспільної підтримки діяльності НТШ. До участі у програмі ми запрошуємо небайдужих українців та шанувальників української науки.

   Ресурси, отримані від програми, Товариство спрямує на вирішення першочергових завдань, пов’язаних із здійсненням нових проектів і популяризацією досягнень української науки. За благодійні кошти буде продовжено публікацію серії наукових видань НТШ, зокрема таких, як „Записки НТШ“, „Праці НТШ“, „Визначні діячі НТШ“ та ін.

   Усі меценати будуть відзначені на сайті НТШ, у „Віснику НТШ“, на загальних зборах Товариства.

   Допомогу Товариству можна надати шляхом грошових переказів за такими реквізитами: рахунок № 26005000001272; ПАТ „Укрсоцбанк“ МФО 300023; ЄДРПУ 02030376 або безпосередньо в бухгалтерії Товариства за адресою: м. Львів, вул. Генерала Чупринки, 21.