Зустріч медичної громади та студентів-медиків з Архиєпископом-емеритом Української Греко-Католицької Церкви, Блаженнішим Любомиром (Гузаром)

 

 

 

«Мудрість життя полягає в тому,

щоб любити те, що направду є добром»

Митрополит Андрей Шептицький

 

 

26 вересня 2015 року переповнена актова зала Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького оплесками зустрічала Архиєпископа-емерита Української Греко-Католицької Церкви, Блаженнішого Любомира (Гузара). Поважні науковці і студенти-медики, представники лікарської громади Львова, і численні гості, члени Наукового товариства імені Шевченка і Українського Лікарського Товариства прийшли на зустріч, приурочену до 150-річчя від дня народження Митрополита Андрея Шептицького. Темою зустрічі стало Послання Митрополита Андрея: Місія медиків у сучасних реаліях України.

 

Півторагодинна зустріч проходила у форматі відповідей на запитання, що подавались присутніми і торкались як трактування послань Митрополита Андрея, так і сучасних реалій життя, медицини, освіти та науки в Україні. Надзвичайне враження на присутніх справляли слова Блаженнішого, його вміння просто та доступно пояснювати складні речі, оминати догматичні трактування, його оптимізм та віра в майбутнє України.

 

 

Приємністю для Блаженнішого стала присутність на зустрічі його давніх друзів та гімназійних однокласників – відомого громадського діяча, довголітнього в’язня радянських таборів Народного депутата України Юрія Шухевича, професорів ЛНМУ імені Данила Галицького дійсних членів НТШ Бориса Білинського та Олександра Кіцери.

Слова вдячності за щоденну жертовну працю на користь України, за світлі слова та щиросердечні поради Блаженнішому висловили  Голова Наукового Товариства  імені Шевченка член-кореспондент Національної Академії Наук України доктор фізико-математичних наук професор Роман Кушнір, проректор з наукової роботи ЛНМУ імені Данила Галицького професор Валентина Чоп’як та голова лікарської комісії НТШ професор Оксана Заячківська.

 

 

Завершилась зустріч загальним фото та благословенням Блаженнішим всіх присутніх.

 

 

ДолученняРозмір
Image icon 1.jpg515.69 КБ
Image icon 2.jpg749.29 КБ
Image icon 3.jpg748.82 КБ
Image icon 4.jpg853.33 КБ
Image icon 5.jpg694.51 КБ
Image icon 6.jpg771.36 КБ
Image icon 7.jpg967.51 КБ
Image icon 8.jpg576.55 КБ